Соус дуже смачний, брала на пробу 250 мл, як тільки спробувала то зрозуміла що цього занадто мало..... ОДНОЗНАЧНО буду купувати ще і ще і ще ..... Смакує куди завгодно, до м'яса, салатів, макарон, і тд.
Беріть і не думайте :)
Не могла знайти подібний соус у магазинах, нарешті натрапила тут. Постійно раніше замовляла у кафе салати з таким соусом, а зараз і сама їх можу робити. Досить специфічний, солоденький присмак! Але його малувато, потрібно більше однієї пляшечки за раз брати.
Очень приятный кунжутно-грибной вкус! Заказала маленькую бутылочку на пробу, за неделю уже все использовали :) подходит для многих блюд и для заправки в салат
Ну это любовь наверное всех без исключения. Готова его кушать ложками. Использую, как соус к ролам. Самый вкусный соус из всех, что приходилось пробывать.