Навігація

Співпраця

Співпраця

Останнім часом східна кухня, а зокрема японська, завойовує все більше і більше прихильників у всьому світі. В кожному куточку Америки, Європи Ви завжди знайдете заклад, де зможете покуштувати найпопулярніші японські страви - суші і роли.


Якщо Ви є керівником суші бару, ресторану японської кухні, або ж володієте закладом, в якому хочете урізноманітнити асортимент і запропонувати клієнтам новинки японського меню, Вас напевно цікавлять оптові закупівлі все для суші. Магазин "Суші Повар" може запропонувати Вам лояльні оптові ціни на весь асортимент нашого магазину.


Оптовий прайс так само буде цікавий власникам продуктових магазинів, в яких можна розширити асортимент шляхом введення нових позицій, а саме продуктів для суші та ролів, а також приладдя для японської кухні.


У нас Ви можете придбати всі необхідні інгредієнти для суші: рис, водорості, імбир, васабі, різні соуси і оцет, салати, сири, рибу, морепродукти, ікру, а також палички, ціновки і інше приладдя для японської кухні.

Якщо ж Ви пов'язані з не тільки з японської, а зі східною кухнею в загальному, магазин "Суші Повар" може запропонувати Вам різноманітні соуси, пасти для тайської, китайської кухонь, а також гриби, локшину, приправи та інші інгредієнти.

За інформацією звертайтесь за тел. (066) 741-53-64, або ж на електронну пошту: info@sushipovar.ua

Будемо раді співпраці!

Ви можете відправити нам запит по електронній пошті за допомогою наступної форми.

Закрити
Закрити