Неймовірно смачні токпокі! Часто беру велику пачку без спецій, 2-3 пакетика токпокі, спеції звідтам, сиру грам 200 та тушкованого м'яса й виходить так... Що важко дихати. А чому? Бо смачно. І як то на це впливає? Бо ніц більше нема, а зїдено все за лічені хвилини.