З усіх видів Milkis’у з персиком найсмачніший! Не схоже на напої, які можна купити у нас в звичайних магазинах. На смак це як загазований молочний напій, але смак молока не сильно виражений. Немає якихось неприємних відчуттів коли пʼєш «газоване молоко». Дуже смачно!