Смачно і в міру гостро) На сайті написано, що локшина вегетаріанська, хоча вона веганська (написано на упаковці) було б чудово, якби на сайті це виправили, бо можуть трапитися непорозуміння 🥺 Дякую за швидку доставку! Буду замовляти ще:)
дуже подобається рамьон, беру не перший раз і кожен раз насолоджуюся. хороший смак овочів, в міру гострий. можна додати сир, буде ще смачніше :) рекомендую спробувати!
дуже подобається цей рамен. був довгий період, коли його не було в наявності і як тільки з'явився - одразу ж побігла його замовляти. гострота середня, приправи дуже смачні. рекомендую