Дуже маленька баночка
Коли усвідомила, що замовила півкіло тої самої дуже гострої корейської пасти дуже засмутилася, адже вона буде стояти в холодильнику вічність... Це була дуже наївна теорія, через місяць виявилося, що півкіло цієї пасти в моїй родині довго лежати не може, хоча знайомства з цією пастою гостре їла лише я.
ответить