Ця паста - справжня знахідка.
Додаю її до всього: у склад соусів і навіть запікаю у ній курячі крильця. Смак гострий, але в міру. Їсти можливо, рот не обпікає, але для нелюбителів гострого краще взяти іншу. Як на мене, гострота тут оптимальна. Паста дуже смачна, рада, що взяла пів літри, а не менше.
ответить