Чудові
Вже давно користуюсь, досить часто. Зручна довжина, бо бувають коротші. Падали на підлогу - не розбилися, було й "на зуб" попадали - цілі і ті і інші. Ніяких запахів, гарно миються. Ну і як для мене - гарненькі ззовні. Однозначно краще за дерев'яні одноразові і безпечніше для зубів за металеві.
ответить