Вбиває наповал :)
Надивившись роликів, де тайці вправно готують різноманіття дуже апетитних страв з цією пастою я її купила десь рік тому ( ідобре, що 100 г дозу) і ось прийшов час її пустити в діло. Коли я її відкрила, то перша доза аромату мене збила з ніг, бо це був запах мертвої тварини, що вже розкладається, трошки згодом він перетворився на запах корму для собак а вже потім став схожим на концентрований запах криля з консерви, але разів в 10 ядреніший. Але я все одно ризикнула пустити цю пасту в діло і... зіпсувала страву, бо їсти її не змогла. Тож, якщо ви не знаєте що це таке, то велику банку дуже не раджу брати, бо і маленьку доведеться викидати.
ответить