Запашний та смачний
Дуже хороший перець. Має запах, схожий на червону паприку, що цікаво. Я вперше спробувала кочукару. Гострота у нього не така сильна, як в чилі перцю, а набагато слабкіша. Для мене це плюс) Вона розкривається ніби поступово, коли куштуєш сам перець. Смак у перцю класний, і навіть дрібка зафарбує рідину у червоний колір, що цікаво)
Я задоволена, користуюсь для соусів, супів та панчанів.
ответить