В цілому смак не поганий, але за надто простий як для продукту за таку ціну. Брала спробувати, більше не візьму, але спробувати все одно варто щоб зробити свої висновки)
Кислуватий смак. Якщо ще не доводилося куштувати кімчі, то можу рекомендувати цей концервований варіант. Але майте на увазі, що, як на мене, воно більше кисле ніж гостре.